W Klubie Seniora przed “Wielkanocą”

Kontynuując tradycję lat ubiegłych – KLUB SENIORA przy Caritas Diecezji Elbląskiej zorganizował w dniu 14 Marca 2016r śniadanie przedwielkanocne. Spotkanie rozpoczęto Mszą Świętą w naszej kaplicy.

Po skończonej mszy wszyscy udali się na wielkanocne śniadanie. Na stole znalazły się tradycyjne potrawy jak : jajka , biały barszcz, kełbasa, pasztet, oraz ciasta wykonane własno ręcznie przez Panie Seniorki. Spotkanie przebiegło w miłej i serdecznej atmosferze. Należy wspomnieć, że KLUB SENIORA obchodził niedawno siedmiolecie swego istnienia. Nasz drugi KLUB SENIORA – działa przy ul. Wiejskiej 5 w Elblągu, gdzie czynna jest także rehabilitacja prowadzona przez dwoje fizjoterapeutów i masażystę.
Więcej informacji na ten temat – na naszej stronie internetowej o SENIORA VICTORIA.

P1060541_mn