ŚDM Kraków – spotkanie wolontariuszy Caritas z całego świata

27 lipca podczas Festiwalu Młodych na Światowych Dniach Młodzieży zapraszamy Wszystkich  na wyjątkowe spotkanie z kard. Luisem A. Tagle  i Wolontariuszami Caritas z całego świata!

tagle_sdm-602x300

Spotkanie odbędzie się 27.07.2016 o 15.00 w parafii św. Józefa na Bieńczycach (os. Kalinowe 5) w Krakowie. Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/130187070742438
Wolontariusze Caritas na co dzień odwiedzają chorych, organizują festyny, wydają ciepłe posiłki ubogim, tworzą różne inicjatywy wspierające najbardziej potrzebujących, organizują pomoc. Służą innym swoimi talentami, nie biorąc za to żadnego wynagrodzenia. Codziennie wprowadzają oni w życie innych ludzi płomień nadziei, dzielą się sercem, czasem i umiejętnościami.

Spotkanie będzie okazją, by się poznać, podzielić ze sobą swoim doświadczeniem, wiarą, pasją i radością. Podczas spotkania będzie można m.in. dowiedzieć się więcej o działaniach prowadzonych przez wolontariuszy Caritas w różnych miejscach świata, wysłuchać historii młodych osób zaangażowanych w działania Caritas oraz konferencji kard. Luisa A. Tagle. Spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim.

Szczegółowe informacje:

Marta Hamerszmit

mhamerszmit@caritas.pl

Caritas na ŚDM rozstawi “pola gastronomiczne”, które będą mogły przyjąć średnio na godzinę 2000 osób. Więcej:

http://www.krakow2016.com/pola-gastronomiczne-caritas-na-sdm

Zobacz zwiastun: