Warsztaty integracyjne – “Biało czerwona drużyna”

W dniach 8-9 czerwca Szkolne koła Caritas uczestniczyły w spotkaniu warsztatowo- integracyjnym pt.” Biało czerwona drużyna”, które odbyło się w Mikoszewie. Spotkanie było upamiętnieniem odzyskania przez Polskę Niepodległości. Głównym zadaniem warsztatów było nabycie zdolności manualno-technicznych związanych z wykonywaniem pamiątek niepodległościowych, które w najbliższym czasie zostaną przekazane pensjonariuszom Domu Pomocy Społecznej w Stegnie. Podczas spotkania nie zabrakło czasu na wspólną integrację: wyjście na plażę, ognisko, rozmowy. Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas. Mamy nadzieję, że młodzi wolontariusze wykorzystają nabyte podczas warsztatów zdolności w dalszej pracy wolontarialnej.